Innowacyjna technologia WONDER®

WONDER®

to urządzenie stworzone do kompleksowego modelowania sylwetki oraz usuwania zwiększonej ilości tkanki tłuszczowej. Pomaga w rozwiązaniu problemu braku odpowiedniej ilości aktywności fizycznej w codziennym życiu. Jedna sesja trwająca 30 minut odpowiada 2-3 godzinom intensywnego treningu na siłowni, a wszystko dzięki impulsom elektromagnetycznym i elektrostymulacyjnym.

Innowacyjna technologia WONDER®

WONDER® to urządzenie bezinwazyjne i całkowicie bezpieczne, dostarczone do nas bezpośrednio od hiszpańskiego producenta. Spełnia najwyższe standardy i europejskie normy jakości zapewniając użytkowników o swojej niewątpliwej skuteczności: UNE-EN 60335-1: 2012 oraz UNE-EN 62233: 2009, EN 60335-1: 2012, EN 62233: 2008, IEC 60335-1: 2010.

WONDER® nie podgrzewa tkanek termicznie, polega wyłącznie na elektrostymulacji mięśni. Podczas 1 zabiegu działa na aż 6 grup mięśniowych jednocześnie. Wytwarza intensywne, kontrolowane skurcze zarówno w mięśniach powierzchownych jak i głębokich, wywołując ich pracę. Urządzenie poddaje nasze mięśnie intensywnym ćwiczeniom bez wysiłku fizycznego, który towarzyszy nam podczas regularnych ćwiczeń, a sam zabieg jest bezbolesny.

Technologia WONDER® usuwa cellulit, modeluje i ujędrnia ciało odchudzając je i budując mięśnie, co więcej pobudza nasz metabolizm i skutecznie wzmacnia nasze mięśnie.

Co więcej, technologia WONDER® znalazła swoje zastosowanie także dla osób, u których występują problemy z utrzymaniem moczu (np. kobiety po porodzie). Urządzenie skutecznie działa i wzmacnia mięśnie w okolicy miednicy i poprawia ich siłę. Dzięki wzmocnieniu tej partii naszego ciała następuje poprawa, a nawet całkowita eliminacja jakichkolwiek symptomów związanych z tym problemem.

Zabiegi z wykorzystaniem tej technologii możemy dostosować indywidualnie do Twoich potrzeb oraz celów, jakie chcesz uzyskać. Dysponujemy kilkoma programami zabiegowymi, których każdy parametr zostanie dopasowany do Twoich odczuć i potrzeb. Najpopularniejsze programy technologii WONDER® to: spalanie tkanki tłuszczowej, ujędrnianie ciała, wzmocnienie i budowa mięśni oraz pozbywanie się cellulitu.