Cel to odkryć
Twoje atuty

Długo pracowaliśmy nad tym, by stworzyć miejsce przyjazne wszystkim tym, którym zależy na profesjonalnym, kompleksowym i zdrowym podejściu do dbania o wygląd, gotowym na rozpoczęcie swojej drogi do ideału piękna. Wierzymy, że dzięki regularności, zaawansowanym technologicznie urządzeniom, profesjonalnym zabiegom i wsparciu doświadczonych specjalistów można osiągnąć wspaniałe efekty poprawy kondycji skóry i sylwetki. Dlatego w naszym salonie, obok starannie wyselekcjonowanej aparatury, znajdziesz kosmetologów, specjalistów oraz fryzjerki, które zadbają o to, by uzyskane efekty utrzymywały się jak najdłużej.

Do zobaczenia!

Nasz zespół

Karina Stach,
właścicielka salonu

Zaangażowana w stu procentach w każdy szczegół w salonie. Bardzo wymagająca od siebie i od innych i bardzo dokładna. Specjalizuje się we wszystkich zabiegach, które są w ofercie salonu. Spełnia się w makijażu permanentnym brwi, uwielbia zdrowy styl życia, słońce, las i aranżacje wnętrz… ciągle coś zmienia. Dba o komfort i bezpieczeństwo klientów salonu. Zawsze służy pomocą i profesjonalną radą. Można jej zaufać. Każdy klient jest dla niej bardzo wyjątkowy.

Daria Wyleżałek,
technik usług kosmetycznych

Kosmetyka towarzyszy jej od dawna. Uwielbia makijaże, manicure i pedicure w jej wykonaniu jest niezwykle precyzyjny i dopracowany do ostatniego szczegółu. Bardzo ceni sobie zadowolenie klientek. Zajmie się Tobą kompleksowo od pielęgnacji dłoni po szybką i dokładną depilację laserową. Cechuje się wysoką kulturą osobistą i łagodnym usposobieniem. Bardzo lubi dobrą muzykę i film.

Sylwia Janiszewska,
technik usług kosmetologicznych

Wulkan energii i prawa ręka szefowej. Jej uśmiech i poczucie humoru pomaga w każdej sytuacji. Wiedza zdobyta podczas szkoleń pozwala jej na szerokie zrozumienie potrzeb klientów. Rzetelna i dokładna, uwielbia makijaż i zabiegi z zakresu pielęgnacji skóry: kwasy, lasery, a także skomplikowane terapie związane z głęboką odnową naskórka oraz mezoterapię. Masaż Kobido w jej wykonaniu… poezja. Odpowiedzialna, nieustannie zaangażowana w każdy szczegół w salonie.

Monika Rabstein,
ukończyła studia z zakresu kosmetologii praz podologii

Niezwykle dba o jakość zabiegów i profesjonalną obsługę klientów. W naszym salonie zajmuje się bardzo trudnymi przypadkami pedicure. Doskonale radzi sobie we wszystkich zabiegach laseroterapii, terapii kwasami, zabiegami z zakresu wypełniania skóry kwasem hialuronowym oraz zabiegami mezoterapii igłowej. Bardzo wrażliwa, przed każdym zabiegiem cierpliwie wysłucha problemów z jakimi przychodzisz, aby przy pomocy swojej wiedzy i urządzeń dostępnych w naszym salonie poprawić Twój komfort i pomóc Ci. Jest osobą otwartą i w pełni poświęcającą się swojej pracy.

Sabina Kozińska,
stylista fryzur

Niezwykle szczera i odpowiedzialna. Chętnie służy profesjonalną pomocą i poradą. Uwielbia zdrowe włosy, dlatego podczas swojej pracy dba o każdy szczegół. Zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Ciągle poszerza swoje horyzonty fryzjerskie uczestnicząc w szkoleniach i pokazach fryzjerskich. Bardzo wrażliwa, kocha wszystkie zwierzęta.

Miejsce tworzone z pasją,
od lat...

Poznaj nas bliżej i poczuj magiczną atmosferę!

Zapytasz dlaczego Galeria Urody? Wbrew pozorom odpowiedź nie jest skomplikowana... To oczywiste! Wydobycie i pielęgnacja Twojego piękna jest dla nas formą sztuki. Praca stała się pasją, którą przekuwamy we wszystko co pozwoli Ci poczuć się wyjątkowo. Już od 2006 roku nieustannie się doskonalimy, aby na solidnym doświadczeniu, budować katalog usług, które pomogą Ci odkryć to co istotne w życiu każdej kobiety.

Odkrywając przed Tobą świat piękna, na powierzchni 200 m2 zespół wysoko wykwalifikowanych fachowców pracuje nad tym aby zadowolić Twoje najskrytsze pragnienia. 5 profesjonalnie wyposażonych pokoi zabiegowych, stanowiska kosmetyczne i fryzjerskie pozwalają nam zająć się Tobą najlepiej jak to tylko możliwe. W Galerii nie ma miejsca na przypadki. Budowana latami renoma nie dopuszcza eksperymentów. W każdą z usług Galerii wkładamy maksimum serca i zaangażowania, tak byś patrząc w lustro uśmiechnęła się szeroko i zdumiona wykrzyczała głośne "WOW"! Daj się pozytywnie zaskoczyć!

Bezpieczeństwo i profesjonalizm

Możesz na nas polegać, możesz nam zaufać!

Wiemy jak bardzo cenisz sobie poczucie bezpieczeństwa. Nie uznajemy w tej kwestii kompromisów. W specjalnie wydzielonym pomieszczeniu do sterylizacji z uwagą dbamy perfekcyjną czystość narzędzi. Wykorzystujemy w tym celu medyczny autoklaw, czyli urządzenie o specjalnej budowie, pozwalające na uzyskanie w nim wysokiego ciśnienia, które zapewnia zabicie żywych mikroorganizmów i ich przetrwalników. Ponad to wszędzie gdzie to możliwe bazujemy na materiałach jednorazowych jak: pilniki, kapurki do pedicure, ręczniki, pelerynki, podkłady, ect.

Napędza nas technologia i rozwój...

Wciąż podnosimy kwalifikacje i szkolimy się abyś była pewna i czuła fachowe, zindywidualizowane podejście. Bezcenna wiedza na temat tajników piękna to baza wokół organizujemy się na codzień. Naszą drużynę zasila dyplomowany podolog, aby problemy Twoich stóp stały się już tylko złym wspomnieniem. Przy zabiegach wykorzystujemy nowoczesne i wysoce zaawansowane narzędzia medyczne, które w służbie nauki potrafią czynić cuda. Doświadcz ich na własnej skórze, nie bój się zmian! Twoja satysfakcja jest dla nas największą nagrodą. Pozwól nam zadbać o siebie!