Urządzenie do pigmentacji Counture Liner Duo Long Time Liner

Aparat Counture Liner Duo ,wykorzystywany w makijażu permanentnym Conture Make -up Long Time Liner na którym pracujemy w naszym salonie to sprzęt najwyższej klasy – jedyny na rynku , który posiada certyfikat medyczny. Został stworzony w oparciu o lata doświadczeń .Gwarantuje najwyższą jakość wykonania makijażu oraz higienę i sterylność potwierdzoną przez wielu lekarzy i audytorów medycznych.

Do zabiegów używa się jednorazowych, sterylnych igiełek z chirurgicznej stali szlachetnej. W metodzie tej igła nie dochodzi do skóry właściwej, pracuje bardzo powierzchownie, w związku z tym nie ma obawy, że barwnik wbity za głęboko pozostawi trwały, nierówny tatuaż. Pigment wprowadzany jest równomiernie i po pewnym czasie jaśnieje z tą samą intensywnością na całej swojej powierzchni.

Historia marki Long-Time-Liner®

Marka Long-Time-Liner®, powstała w Niemczech w 1992 roku, jej standardy wykonywania makijażu permanentnego są uznane za najbezpieczniejszą metodę na świecie. Dzięki ogromnej precyzji podania pigmentu, makijaż wykonany tą metodą jest bardzo naturalny, trwały i bezpieczny. Jakość produktów marki Long-Time-Liner®, potwierdzana jest corocznymi inspekcjami TÜV (niemiecki urząd nadzoru technicznego).

Normy i Certyfikaty Long-Time-Liner®

DIN EN ISO 13485:2007 Long-Time-Liner® wdraża normę ISO 13485, urządzenie do pigmentacji zostaje uznane za wyrób medyczny. Norma ISO 13485 charakteryzuje jakość wprowadzonych wyrobów medycznych przez ich producentów. Jej wprowadzenie systematyzuje zarządzania jakością dla marki Long-Time-Liner®, jako producenta, projektanta i dystrybutora wyrobów medycznych. Urządzenie do pigmentacji Long-Time-Liner® spełnia wszystkie wymogi normy DIN EN ISO 13485:2007.

93/42 EWG Dyrektywa mówi o sposobie znakowania wyrobów medycznych CE na teren Europy. Marka Long-Time-Liner® wdrożyła tę normę i spełnia wszystkie jej wymagania.

ISO 9001 „System zarządzania jakością” Marka Long-Time-Liner® zarządza firmą zgodnie z normą ISO 9001, która określa sposób i system zarządzania jakością pracy oraz personelem, w celu osiągnięcia jak najlepszej jakości produktów i usług.

Marka Long-Time-Liner® oferuje swoim pracownikom najwyższej jakości szkolenia, podlegające certyfikacji Szwajcarskiej Organizacji Jakości i Systemów Zarządzania EDUQUA, odbywające się pod szyldem Long-Time-Liner®.

Audyty TÜV zgodnie z normą ISO 13485:2003 Long-Time-Liner® aby stale móc być liderem w branży makijażu permanentnego, musi kontrolować jakość produktów i usług. Dlatego też poddaje się co roku audytom TÜV (niemiecki urząd nadzoru technicznego). Dzięki temu utrzymuje stałą, wysoką jakość w produkcji urządzeń i barwników, rozwoju technologicznego, logistyki i dystrybucji na rynku.

Long-Time-Liner® jest laureatem licznych nagród w branży beauty:

Beauty Forum Award 2015 – Pierwsze miejsce dla Long-Time-Liner® w konkursie w kategorii makijaż permanentny.

Beauty Forum Award 2013/14 – Firma Würtenberger uznała Markę Long-Time-Liner® za lidera rynku makijażu permanentnego.

Prix d’honneur de la beauté – Waltraud Kuffner, założycielka Long-Time-Liner® laureatką nagrody za całokształt osiągnięć i pracy zawodowej.

Readers’ Choice Award 2011/2012 – Long-Time-Liner® laureatem trzeciej z rzędu nagrody w kategorii makijaż permanentny, przyznawanej co dwa lata przez specjalistów makijażu permanentnego.

Beauty Forum Award 2012 – Long-Time-Liner® liderem rynku wśród firm kosmetycznych.

Beauty Forum Award 2010 – Urządzenie Conture Liner Duo zostało uznane za „Najlepsze urządzenie do makijażu permanentnego”. Marka Long-Time-Liner® po raz czwarty z rzędu wybrana produktem roku w kategorii Makijaż permanentny.

Readers’ Choice Award 2009/2010 – Long-Time-Liner® zajmuje 1 miejsce w kategorii Makijaż Permanentny.

Beauty Forum Award 2008 – Long-Time-Liner® otrzymuje pierwsze miejsce dla lidera rynku kosmetycznego za innowacyjność i ofertę usług.

Readers’ Choice Award 2007/2008 – Long-Time-Liner® najlepszym produktem roku 2007/2008 w kategorii makijaż permanentny.

Beauty Forum Award 2000 – Long-Time-Liner® otrzymuje pierwsze miejsce w kategorii najbardziej innowacyjnej firmy w branży.

Marka Long-Time-Liner od początku istnienia zdobywa najważniejsze nagrody w kategorii makijaż permanentny oraz zabiegi i produkty upiększające. Uznaje się ją obecnie za najbardziej precyzyjną i bezpieczną na świecie