Pedicure kosmetyczny klasyczny

Przez większą część roku nasze stopy pozostają w… butach, dlatego jest mnóstwo czynników które w bardzo dużym stopniu mają wpływ na ich stan np.wysokie obcasy, wąskie buty, zmiany temperatury.

Zabiegi pedicure stają się szczególnie popularne wśród Pań z nadejściem pierwszych gorących dni. Wtedy to odkrywamy stopy i czasami okazuje się niestety, że podczas zimy zapomnielismy o nich. Dlatego zamiast gorączkowo szykować się przed wyjazdem wakacyjnym, warto zadbać o ich kompleksową pielęgnację przez cały rok.

Na czym polega pedicure klasyczny?

Pedicure klasyczny to zabieg pielęgnujący, który obejmuje skrócenie, opiłowanie i oczyszczenie paznokci stóp oraz usunięcie zgrubiałego naskórka z podeszw stóp wraz z wykonaniem regenerującego peelingu. Zabieg kończy się nałożeniem kremu do stóp i malowaniem paznokci.

Pedicure klasyczny to podstawowy zabieg pielęgnacyjny stóp.

W naszym salonie oprócz klasycznego zabiegu pedicure proponujemy:
  • Pedicure leczniczy - zabieg obejmuje wszystkie czynności wykonywane przy pedicure kosmetycznym ale rozszerzony jest o usunięcie modzeli, nagniotków oraz wrastających paznokci. Pedicure leczniczy zakończony jest peelingiem, i kremem. Proponujemy także polakierowanie paznokci na wybrany kolor.
  • Pedicure kosmetyczny hybrydowy – obejmuje pedicure klasyczny z tą różnicą ,że zamiast tradycyjnym lakierem płytkę paznokcia na koniec zabiegu malujemy bazą oraz specjalnym lakierem hybrydowym które są utwardzane w lampie UV. Efekt takiego malowania utrzymuje się minimum 14 dni.
  • Tzw. pół pedicure - do wyboru: opracowanie samej płytki paznokciowej lub podeszwy stopy. Opcjonalnie możemy pomalować paznokcie lakierem hybrydowym lub lakierem tradycyjnym.
  • Żelowanie naturalnej płytki paznokcia – dotyczy paznokci słabych i cienkich które po nałożeniu żelu zostają utwardzone.
  • Rekonstrukcję płytki paznokciowej u stóp - jeśli masz uszkodzoną płytke paznokcia nasza podolg sprytnie ją odbuduje.
  • Nałożenie klamry na wrastające paznokcie – jeśli są problemy z wrastającymi, bolesnymi paznokciami.
  • Pedicure japoński – obejmuje pedicure klasyczny ale dodatkowo wmasowujemy w paznokcie odżywczą pastę i puder (bogate w wit.A i E, keratynę oraz pyłek pszczeli), dzięki czemu płytka paznokciowa rośnie zdrowa i błyszcząca. Jest szczególnie polecany osobom które posiadają kruche i łamliwe paznokcie.

Piękne i zadbane stopy to element zdrowia i urody oraz podstawa dobrego samopoczucia zarówno kobiety jak i mężczyzny. Dlatego warto nasze stopy otoczyć szczególną troską i regularnie wykonywać pedicure.

Zabieg pedicure sprawia że stopy są zadbane i zrelaksowane.

Zabiegi pedicure wykonywane w naszym salonie są w pełni bezpieczne, wykonuje je wykfalifikowany podolog. Wszystkie przyrządy, które są stosowane podczas zabiegu, są jednorazowe, jeżeli jest to tylko możliwe. Pozostałe narzędzia sterylizowane są w naszym salonie za pomocą najnowocześniejszego medycznego autoklawu.