MESOESTETIC® Global EyeCon – ekskluzywna regeneracja okolicy oka

Mesoestetic Global EyeCon jest wielokierunkowym, specjalistycznym zabiegiem, który niweluje wszystkie niedoskonałości okolicy konturu oka. Zawiera preparaty, które zostały stworzone specjalnie do pielęgnacji wrażliwej okolicy oka i które zapewniają doskonałą tolerancję.

Charakterystyka i główne problemy okolicy oka:

Skóra wokół oczu jest cienka, wiotka i posiada bardzo dużo naczyń krwionośnych. Jest także bardzo umięśniona, przez co mocna, ekspresyjna mimika twarzy powoduje widoczne linie i zmarszczki mimiczne.

Najczęściej spotykane niedoskonałości okolicy oczu:

  • opadająca górna powieka (zanik tkanki tłuszczowej w górnej powiece)
  • zmarszczki (utrata napięcia i elastyczności tkanek)
  • worki pod oczami (akumulacja wody lub tkanki tłuszczowej)
  • cienie pod oczami (czynniki genetyczne lub zaburzenia mikrokrążenia)

Wskazania do zabiegu:

  • linie i zmarszczki mimiczne,
  • Cienie, opuchnięcia i „worki” pod oczami,
  • opadająca górna powieka.

Kuracja Eyecon łączy innowacyjne składniki aktywne ze specjalistycznymi technikami zabiegowymi. Dzięki połączeniu peelingu i koktajlu do użycia śródskórnego, daje maksymalną skuteczność przy minimalnej inwazyjności zabiegu.

Peeling na okolicę oczu

Specjalistyczny peeling o globalnym działaniu anti-aging dedykowany wrażliwej okolicy oka. Żelowa konsystencja zapobiegająca migracji produktu zwiększa bezpieczeństwo i komfort.

Koktajl do mezoterapii okolic oczu

Innowacyjny roztwór o działaniu przeciwstarzeniowym aplikowany jest za pomocą urządzenia do mezoterapii mikroigłowej. Preparat zawiera połączenie składników aktywnych o działaniu depigmentującym i obkurczającym naczynia krwionośne:

  • wyciąg z nostrzyka oraz trokserutyna (pochodna rutyny) – poprawiają mikrocyrkulację, działają przeciwzapalnie i obkurczająco na naczynia krwionośne,
  • kwas fitowy – działa silnie depigmentująco.

Maska hydrożelowa

Maska hydrożelowa zaprojektowana została specjalnie do pielęgnacji wrażliwej okolicy oczu. Koi skórę dzięki wyciągowi z ogórka, zapewniając efekt odświeżenia i komfortu na skórze po zabiegu. Ułatwia także wnikanie substancji aktywnych innych preparatów użytych w trakcie zabiegu. Maska posiada działanie depigmentujące i nawilżające dzięki obecności kwasu traneksamowego, wyciągu z aloesu, kwasu hialuronowego, wyciągu z czerwonych alg (Chondrus Crispus), wyciągu z imperaty cylindrycznej, oraz tripeptydom-5 (Palmitoyl Tripeptide-5) , stymulującym produkcję kolagenu.

Dla optymalnych efektów polecamy wykonać zabiegi w serii 3-5 zabiegów.