Manicure żelowy z przedłużeniem

Naturalnie długie paznokcie wymagają intensywnej pielęgnacji i cierpliwości przy ich zapuszczaniu. Dodatkowo codzienne zajęcia niejednokrotnie wymagają krótkiego ich przycięcia. Jednak przed ważnymi imprezami, jak ślub czy sylwester wiele pań chce pochwalić się eleganckimi dłońmi, których niewątpliwą ozdobą są odpowiednio długie i wymodelowane paznokcie.

Paznokcie żelowe to jedna z najbardziej popularnych technik przedłużania i zdobienia paznokci. Jest to również doskonałe rozwiązanie dla kobiet ze słabymi, cienkimi, obgryzionymi, rozdwajającymi się i wolno rosnącymi paznokciami.

Paznokcie żelowe można wykonać na dwa sposoby:

  • żelowanie naturalnej płytki paznokciowej - tym sposobem bez przedłużania wzmacniamy naturalną płytkę paznokcia,
  • żel na formie – ten sposób pozwala przedłużyć naturalną, krótką płytkę oraz nadać jej wybrany kształt. Formę tworzy się przy pomocy specjalnego szablonu który umieszcza się pod wolnym brzegiem naszego naturalnego paznokcia. Na tak przygotowany paznokieć nakładany jest żel którym przedłużamy płytkę na dowolną, wymarzoną długość i utwardzamy w lampie LED.

Manicure żelowy jest bardzo trwały a czas wykonania stylizacji tą metodą to ok 1-2 godziny. Jeżeli chcemy się cieszyć naszą stylizacją żelową dłużej to konieczne będzie wykonanie korekty. Uzupełnienie tzw. korektę wykonujemy regularnie raz na 3-4 tygodnie. Uzupełnienienie ma na celu zniwelowanie powstałego odrostu, skrócenie paznokci oraz nadanie im odpowiedniego kształtu.

Manicure żelowy daje nam nieskończoną ilość możliwości kolorystycznych, ale też ciekawe wzory, czy modne ostatnio ombre.

Wśród naszej pielęgnacyjnej oferty zabiegowej dotyczącej dłoni i paznokci polecamy także:

  • manicure tradycyjny,
  • manicure hybrydowy,
  • manicure japoński,
  • urewelacyjny zabieg wzmacniający płytkę paznokcia IBX system,
  • zabieg parafinowy na dłonie,
  • rękawiczki pielęgnujące na dłonie.
W naszym salonie każda z Was znajdzie coś dla siebie!