Manicure japoński

Tradycja tego manicure wywodzi się z kraju kwitnącej wiśni. Odkryta i stosowana przez gejsze do dzisiaj cieszy się dużym zainteresowaniem. Manicure japoński jest prostym zabiegiem kosmetycznym przywracającym zdrowie i blask płytce paznokciowej.

Dla kogo polecany jest manicure japoński?

Jest on szczególnie polecany osobom z kruchą, łamliwą, rozdwajająca się płytką paznokciową, jak również wszystkim tym, którzy pragną mieć zdrowe i naturalnie wyglądające paznokcie. Zabiegowi mogą poddawać się również osoby po chemioterapii, ponieważ zabieg silnie regeneruje i odżywia paznokcie zamykając ich łuski co pozwala je wzmocnić, zregenerować, przywraca im blask i piękny wygląd.

Jak wygląda i na czym polega manicure japoński?

Manicure japoński polega na wcieraniu (energicznymi ruchami) pasty z witaminami w naturalną płytkę paznokciową. Naturalne składniki mineralne – w tym witaminy A + E, keratyna, pyłek pszczeli oraz krzemionka z morza japońskiego pielęgnują płytkę paznokciową, odbudowując ją i wzmacniając. Mikroskopijne cząstki ścierne niwelują wszelkie nierówności. Poprawia się ukrwienie łożyska. Po zakończeniu wcierania, na płytkę naniesiona zostaje odpowiednia warstwa pudru. Zatrzymuje on produkty zawarte w paście i zabezpiecza paznokieć przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Zadbane dłonie i piękne ,zdrowe paznokcie sprzyjają naszemu dobremu samopoczuciu. Dla utrzymania doskonałych efektów zabieg należy powtarzać co około 2 tygodnie. Najlepsze efekty uzyskuje się w serii ok. 3-4 zabiegów.

Zabieg jest odpowiedni dla kobiet jak i dla mężczyzn.