Laminacja z botoxem i pełną architekturą brwi

Jeśli nie posiadasz idealnych brwi, włoski są niesforne lub nieregularnie rosną – poznaj laminowanie brwi – zaawansowana form stylizacja brwi. Pozwala na ułożenie i zmianę kierunku niesfornie rosnących włosków. Dodatkowym atutem laminowania brwi jest intensywna regeneracja i odżywienie.

Na czym polega laminowanie brwi ?

Zabieg polega na zmianie kształtu oraz kierunku wzrostu włosków na skutek działania kwasu tioglikolowego. Łuska włosa zostaje otwarta, dlatego bardzo ważną kwestią w kolejnych etapach zabiegu jest regeneracja. To zapewnia nam zastosowanie preparatu Botox (Keratyny oraz olejków roślinnych). Dodatkowo produkty używane w trakcie zabiegu działają okluzyjnie, wypełniają spoiwo między łuskami, poprawiają kondycję oraz elastyczność włoska, przywracają odpowiednie natłuszczenie oraz nadają włoskom blask. Zastosowanie odpowiednich preparatów do pielęgnacji w domu po zabiegu zapewnia długotrwałą regenerację brwi oraz stymuluje „cebulki” do wzrostu silnych i zdrowych włosków.

Wskazania do laminowania brwi

    Laminowanie brwi rekomendujemy wszystkim, którzy mają problem z niesfornymi, źle układającymi się włoskami w brwiach. Polecany zarówno Paniom jak i Panom. Jest to zabieg chętnie wybierany przez osoby, które wcześniej wykonały np. lifting rzęs.

Szczególnie polecamy!!! Laminację brwi z botoxem i architekturą

Dodatkowo po zabiegu laminacji możemy wykonać bardzo dokładny rysunek brwi przy pomocy nitki- jest to niezastąpiona metoda stosowana przy makijażu permanentnym. Rysunek jest niezbędny ponieważ dzięki niemu brwi są równe i dopasowane indywidualnie do twarzy każdej z nas.

Połączenie rysunku z laminacją i botoxem brwi daje efekt pogrubionych, miękkich i błyszczących włosków. Dopełnieniem zabiegu jest nałożenie specjalnego indywidualnie dobranego barwnika na brwi który podkreśli ich kolor i kształt dając wyjątkowy, przepiękny efekt.

Pełny zabieg trwa ok 1 godz, efekty laminacji utrzymują się do 8 tygodni, natomiast koloryzację możemy powtórzyć po 3 tygodniach.

Marzysz o gęstych brwiach, ale nie jesteś przekonana do makijażu permanentnego? Wypróbuj nasz zabieg, nadamy odpowiedni kształt i wzmocnimy Twoje brwi, zachowując przy tym naturalny efekt.