Henna brwi i rzęs, regulacja brwi

Oczy zwierciadłem duszy...

Oczy i ich oprawa w największym stopniu decydują o naszej urodzie, dlatego tak ważne jest, by ją pięknie podkreślały.

Regulacja brwi

Regulowanie brwi wbrew pozorom nie należy do zadań łatwych, dlatego warto powierzyć je doświadczonemu kosmetologowi. Dzięki temu ich kształt zostanie dopasowany do naszej twarzy, a sam zabieg będzie mniej bolesny, niż gdyby został przeprowadzony w domowych warunkach. Regulację brwi możemy wykonać pensetą lub kiedy mamy bardzo dużo włosków delikatnym woskiem.

Regulacja brwi oraz henna brwi i rzęs

Zabieg regulacji warto połączyć z henną. Jest to barwnik naturalnego pochodzenia – produkuje się go z liści i pędów lawsonii bezbronnej. Jego zadaniem jest przyciemnienie brwi lub podkreślenie ich naturalnego koloru. Barwnik ma wiele zalet – poza naturalnym pochodzeniem jest również wodoodporny.

Zabieg henny może być stosowany również na rzęsy. Codzienne malowanie znacznie obciąża je. Mimo szerokiej gamy maskar, niekiedy trudno jest znaleźć odpowiednią. Jeśli zależy nam na całkowicie naturalnym, a jednocześnie wodoodpornym sposobie na pięknie podkreślone brwi i rzęsy wybierzmy hennę. Farbowanie henną to idealne rozwiązanie dla osób które uprawiają sport lub korzystają z basenu ponieważ nie zmywa się i nie rozmazuje.

Kolor henny dobierany jest indywidualnie do każdej osoby. Efekt utrzymuje się przez 2 – 3 tygodnie i trwa 15 do 30 min.

Profesjonalnie wykonany zabieg henny rzęs oraz przyciemnione i odpowiednio wyregulowane brwi pięknie podkreślą Twoje oczy a spojrzenie nabierze blasku.