Dr. Belter - królewskie oczyszczanie skóry problematycznej, trądzikowej

Manualne oczyszczanie skóry to pierwszy i podstawowy krok do zdrowej i pięknej cery ponieważ odblokowuje zanieczyszczone pory i odświeża. W tym zabiegu wykorzystujemy wyjątkowe kosmetyki Dr. Belter z linii A.

Linia A to linia przeznaczona dla skóry zanieczyszczonej, zaskórnikowej, mieszanej, trądzikowej. Skóra mocno zanieczyszczona, trądzikowa wbrew pozorom najczęściej jest bardzo wrażliwa dlatego jej pielęgnacja jest skomplikowana i trudna.

Dzięki starannie dobranym aktywnym składnikom linia A doskonale radzi sobie z problemami skóry działając dezynfekująco i uspokajająco. Kosmetyki suktecznie regulują produkcję sebum i zmniejszają ilość bakterii trądzikowych. Doskonale łagodzą stany zapalne i zapobiegają powstawaniu kolejnych niedoskonałości.

Cała linia zabiegowa zawiera min.: siarkę koloidalną, tlenek cynku, kaolin, minerały, alantoinę, bisabolol, D-pantenol. Składniki te mają działanie wyciszające i ściągające, pomagają ją przywrócić prawidłowy proces złuszczania naskórka wyraźnie wygładzając skórę. Mają lekką i przyjemną konsystencję i nie obciążają skóry.

Dodatkowo do zabiegu polecamy:
  • medyczny peeling IntraJECT,
  • darsonwalizację,
  • peeling chemiczny migdałowy