Zabieg rekonstrukcyjny dla włosów zniszczonych INCA ORGANIC

Dla jakich włosów polecamy zabieg INCA?

Zabieg INCA ORGANIC jest to zabieg dedykowany do rekonstrukcji i regeneracji włosów kruchych, suchych, uszkodzonych, matowych pozbawionych witalności oraz elastyczności, zniszczonych, a także po koloryzacji i dekoloryzacji.

Na czym polega wyjątkowa skuteczność zabiegu INCA?

Swoją wyjątkowość Inca zawdzięcza cennym naturalnym ekstraktom roślinnym wykorzystanym w kosmetykach na których opiera się cały zabieg dając cudowne efekty.

Najważniejszym składnikiem całej linii jest olej INCA (Plukenetia Volubilis Linneo) – naturalne, roślinne źródło olejów nienasyconych zawierających Omega 3, 6 i 9, niezbędnych do utrzymania bardzo dobrego stanu zdrowia włosów. Wysokie stężenie kwasów tłuszczowych oraz obecność witamin E i B, sprawiają, że jest to jeden z najbardziej cennych olejów w przemyśle kosmetycznym. Jest on szczególnie wskazany dla głębokiej odbudowy włosa ponieważ zamyka w jego wnętrzu wszystkie składniki odżywcze potrzebne do utrzymania doskonałego nawilżenia.

Niesamowite efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu!

Jaki jest cel takiego zabiegu?

Zabieg ten ma za zadanie oczyścić włókno włosa oraz zregenerować strukturę uszkodzonych włosów, zamykając substancje lecznicze od wewnątrz. Dzięki temu następuje bardzo głęboka odbudowa struktury włosów, a efekt nawilżenia widoczny jest już po pierwszym zabiegu.

Dzięki wszystkim naturalnym produktom z tej serii włosy odzyskają objętość i połysk, będą odżywione i zregenerowane. Szczególnie polecamy serię kosmetyków do pielęgnacji domowej dzięki czemu przedłużysz efekty zabiegu wykonanego w naszym salonie. Są to preparaty profesjonalne i bardzo wydajne.